Header image  
   
  
 
 
 
 


 Versenyek

2017/2018-as tanév

2018. május 15.

Szépírás verseny iskolánkban
tanuló részvételével

Eredmények:

1. osztály :

I. helyezett: Balázs Zoltán
II. helyezett: Kugli Zsolt
III. helyezett: Sárközi Ditta

2. osztály :

I. helyezett: Kugli Anasztázia
II. helyezett: Kóti Alexa
III. helyezett: Nagy Boglárka

3. osztály :

I. helyezett: Pelz Éva Amina
II. helyezett: Rabi Lara
III. helyezett: Sárközi Zora

4. osztály :

I. helyezett: Hertlik Eliza

5. osztály :

I. helyezett: Lakatos Izabella
II. helyezett: Tóth Levente
II. helyezett: Kun Zsóka Eszter
III. helyezett: Lakatos Ákos

6. osztály :

I. helyezett: Bíró Dorka
II. helyezett: Vörös Blanka Emma
III. helyezett: Bátor Barbara Alexandra

7. osztály :

I. helyezett: Horváth Dorottya Aranka
II. helyezett: Kozma Dominika
III. helyezett: Kamondi Brigitta

8. osztály :

I. helyezett: Dósai Dorina
II. helyezett: Széles Barnabás
III. helyezett: Vörös Regina Roberta
III. helyezett: Burián Viktória

__________________________________________

2018. május 9.

Számolási verseny iskolánkban
37 tanuló részvételével

Eredmények:

4. osztály :

I. helyezett: Rabi Bence
II. helyezett: Tóth Júlia

5. osztály :

I. helyezett: Wágner Szabolcs
II. helyezett: Zsédely Anna
III. helyezett: Kun Zsóka Eszter
IV. helyezett: Tóth Levente

8. osztály :

I. helyezett: Burián Viktória

__________________________________________

2018. április 10.

Szavalóverseny iskolánkban
40 tanuló részvételével

Eredmények:

1-2. osztály:

1. Kóti Alexa (2.o.)
2. Nagy Boglárka (2.o.)
3. Sárközi Ditta (1.o.) és Hollósi Mimi (1.o.)

3-4. osztály:

1. Lauter Richárd Roland (4.o.)
2. Fésűs Hanna (3.o.)
3. Sárközi Zora (3.o.) és Zalka Dominik (4.o.)

5-8. osztály:

1. Varga Fanni (7.o.)
2. Tóth Levente (5.o.)
3. Bátor Andrea Viktória (5.o.)

__________________________________________

Házi hangszerkészítő verseny
2017. október

Eredmények:

I. helyezett: Bíró Dorka (6.o.) - harmónika
II. helyezett: Bontó László (5.o.) - gitár
III. helyezett: Vörös Blanka Emma (6.o.) - Xilofon

__________________________________________

Házi rajzverseny

"Én és a kedvenc zeném" címmel készíthettek rajzokat tanulóink.

Alsó tagozat:

I. helyezett: Nemes Nikoletta Nóra (1.o)
II. helyezett: Balázs Zoltán (1.o.)
III. helyezett: Csikel Eszter (4.o.)

Felső tagozat:

I. helyezett: Horváth Dorottya Aranka (7.o)
II. helyezett: Lakatos Ákos (5.o)
III. helyezett: Németh Vanessza Liliána (7.o)

_________________________________________

2016/2017-es tanév

2017. április 27.

Számolási verseny iskolánkban

Eredmények osztályonként:

5. osztály

1. Bíró Dorka
2. Sarus Natália
3. Bondár Anasztázia Fruzsina

7. osztály

1. Burián Viktória

8. osztály 

1. Nagy Tünde
2. Turó Anasztázia
3. Molnár Réka Virág
3. Olexa Máté

______________________________________________________________________

2017. mácius 29-30.

Szavalóverseny iskolánkban

Eredmények:

Alsó tagozat

1. Fésűs Hanna 2. o. és Tóth Levente 4. o.
2. Csikel Eszter 3. o.
3. Rabi Lara 2. o.

Felső tagozat

1. Nagy Tünde 8. o.
2. Dósai Dorina 7. o.
3. Molnár Réka 8. o.

______________________________________________________________________

2017. mácius 9.

Szépírás verseny iskolánkban

Eredmények osztályonként:

1. osztály

Kóti Alexa a legszebben író elsős

2. osztály

1. Rabi Lara
2. Pelz Éva Amina
3. Fésűs Hanna

3-4. osztály

1. Hertlik Eliza 3. o.
2. Nyári Jázmin 4. o.
3. Széles Anna 3. o.

5-6. osztály

1. Kozma Dominika 6. o.
2. Bíró Dorka 5. o.
3. Varga Fanni 6. o.

7-8. osztály

1. Nagy Tünde 8. o.
2. Vörös Regina 7. o.
3. Kiss Patrícia 8. o.


 
Hasznos linkek

Oktatási Hivatal

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Sulinet

Suliháló


 
 

 
Tárkány Község Általános Iskolájáért Közalapítvány

 

Kérjük támogassa iskolánkat adója
1 %-ával!

Adószámunk:

18609587-1-11