Header image  
   
  
 
 
 
 

 
 

Osztályok

2018/2019-es tanév

1. osztály

Osztályfőnök: Horváth Andrea

1. Cser Noémi
2. Cserpes Ildikó
3. Csikel Anna
4. Farkas Zsaklin Cintia
5. Fésűs Máté
6. Horváth Noel
7. Horváth Tamara Vivien
8. Iván Jázmin Melinda
9. Jónás Szabolcs
10. Juhász Ramóna
11. Karvaji Rudolf
12. Kovács Brendon Ferenc
13. Lakatos Dalma Fatima
14. Link Ariella
15. Vörös Adrián Bence
16. Zalka Zoé Csenge

_______________________________________________________________________________

2. osztály

Osztályfőnök: Balázs Dóra

1. Balázs Zoltán
2. Domán Ramóna
3. Hollósi Mimi
4. Juhász László
5. Kálóczi Bence József
6. Kugli Zsolt
7. Lakatos Brigitta Mónika
8. Lakatos Mercédesz
9. Lauter Alexandra Laura
10. Nemes Klaudia Csenge
11. Nemes Nikoletta Nóra
12. Sárközi Ditta
13. Tóth Zoltán
14. Zalka Gábor Benett

_______________________________________________________________________________

3. osztály

Osztályfőnök: Deák Andrea Kinga

1. Burai Bettina
2. Fási Anna
3. Földesi Aliz Zsanett
4. Horváth Kinga Anett
5. Kóti Alexa
6. Kovács Kevin
7. Kugli Anasztázia
8. Martinka Alexandra
9. Nagy Boglárka
10. Nyári Rómeó
11. Pintér Patrik István
12. Szabó Bernadett
13. Szabó Márk
14. Tóth Evelin
15.Trescsik Ákos Péter

________________________________________________________________________________

4. osztály

Osztályfőnök: Kusicza Lászlónné

1. Bene-Doszpoly Kevin József
2. Buda Kata-Hanna
3. Dosztály Attila Gergő
4. Fésüs Hanna
5. György Kinga Hanna
6. Horváth Kristóf
7. Jónás Lorenzó Junior
8. Karvaji Róbert István
9. Kovács Levente Csaba
10. Kovács Valentin Attila
11. Lakatos Amália Róza
12. Pelz Éva Amina
13. Rabi Lara
14. Sárközi Zora
15. Varga Gergő László
16. Vörös István József

________________________________________________________________________________

5. osztály

Osztályfőnök: Peidlné Berta Henriette

1. Bondár Szebasztián
2. Burián Géza
3. Csikel Eszter
4. Hertlik Eliza Viktória
5. Horváth Csanád
6. Horváth Tímea Viktória
7. Lakatos Ákos
8. Lakatos Tibor Kevin
9. Lakatos Virág Mercédesz
10. Lauter Richárd Roland
11. Lukács Vanda Szonja
12. Rabi Bence
13. Széles Anna
14. Tóth Júlia
15. Turó Dominik
16. Üllei-Kovács Kíra
17. Zalka Dominik

________________________________________________________________________________

6. osztály

Osztályfőnök: Zséfár Csilla

1. Bajusz Viktória
2. Bátor Andrea Viktória
3. Horváth Richárd Tibor
4. Jankovics Dominika
5. Kiss Zsombor
6. Kóti Bence
7. Kun Zsóka Eszter
8. Lakatos Izabella
9. Novák Zsuzsanna
10. Nyári Jázmin Iringó
11. Szabó Lajos
12. Tóth Levente
13. Vörös Patrícia Ibolya
14. Wágner Szabolcs
15. Zsédely Anna

________________________________________________________________________________

7. osztály

Osztályfőnök: Rabi Eleonóra

1. Babai Ottó
2. Bátor Barbara Alexandra
3. Bíró Dorka
4. Bondár Anasztázia Fruzsina
5. Burai Zoltán
6. Csóré Norman
7. Hollósi Márk
8. Mészáros Márk
9. Nyári Gergő
10. Pallovics László
11. Vörös Blanka Emma

________________________________________________________________________________

8. osztály

Osztályfőnök: Váradi-Szabó Mónika

1. Bajusz Csaba
2. Baki Boglárka
3. Bakulár Alexandra Éva
4. Bátor Attila
5. Dencs Vanessza Vivien
6. Horváth Dorottya Aranka
7. Kamondi Brigitta
8. Kovács Kíra Karina
9. Kozma Dominika
10. Németh Vanessza Liliána
11. Novák József
12. Varga Fanni
13. Zsédely Péter

_______________________________________________________________________________

2017/2018-as tanév

1. osztály

Osztályfőnök: Balázs Dóra

1. Balázs Zoltán
2. Domán Ramóna
3. Hollósi Mimi
4. Horváth Tamara Vivien
5. Juhász Ramóna
6. Kugli Zsolt
7. Lakatos Brigitta Mónika
8. Lakatos Mercédesz
9. Lauter Alexandra Laura
10. Nemes Klaudia Csenge
11. Nemes Nikoletta Nóra
12. Sárközi Ditta
13. Tóth Zoltán
14. Zalka Gábor Benett

_______________________________________________________________________________

2. osztály

Osztályfőnök: Deák Andrea Kinga

1. Burai Bettina
2. Fási Anna
3. Földesi Aliz Zsanett
4. Horváth Kinga Anett
5. Juhász László
6. Kálóczi Bence József
7. Kóti Alexa
8. Kovács Kevin
9. Kugli Anasztázia
10. Martinka Alexandra
11. Nagy Boglárka
12. Nyári Rómeó
13. Pintér Patrik István
14. Szabó Bernadett
15. Szabó Márk
16. Tóth Evelin
17.Trescsik Ákos Péter

________________________________________________________________________________

3. osztály

Osztályfőnök: Hullámné Sarus Mónika

1. Bene-Doszpoly Kevin József
2. Buda Kata-Hanna
3. Dosztály Attila Gergő
4. Fésüs Hanna
5. György Kinga Hanna
6. Horváth Kristóf
7. Karvaji Róbert István
8. Kovács Levente Csaba
9. Kovács Valentin Attila
10. Lakatos Amália Róza
11. Pelz Éva Amina
12. Rabi Lara
13. Sárközi Zora
14. Varga Gergő László
15. Vörös István József

________________________________________________________________________________

4. osztály

Osztályfőnök: Horváth Andrea

1. Bondár Szebasztián
2. Csikel Eszter
3. Hertlik Eliza Viktória
4. Horváth Csanád
5. Horváth Tímea Viktória
6. Lakatos Virág Mercédesz
7. Lauter Richárd Roland
8. Lukács Vanda Szonja
9. Rabi Bence
10. Széles Anna
11. Tóth Júlia
12. Turó Dominik
13. Üllei-Kovács Kíra
14. Zalka Dominik

________________________________________________________________________________

5. osztály

Osztályfőnök: Zséfár Csilla

1. Bajusz Viktória
2. Bátor Andrea Viktória
3. Bontó László Tamás
4. Farkas Richárd
5. Horváth Richárd Tibor
6. Jankovics Dominika
7. Kiss Zsombor
8. Kóti Bence
9. Kun Zsóka Eszter
10. Lakatos Ákos
11. Lakatos Izabella
12. Lakatos Tibor Kevin
13. Novák Zsuzsanna
14. Nyári Jázmin Iringó
15. Szabó Lajos
16. Tóth Levente
17. Wágner Szabolcs
18. Zsédely Anna

________________________________________________________________________________

6. osztály

Osztályfőnök: Rabi Eleonóra

1. Babai Ottó
2. Bátor Barbara Alexandra
3. Bíró Dorka
4. Bondár Anasztázia Fruzsina
5. Burai Zoltán
6. Hollósi Márk
7. Mészáros Márk
8. Nyári Gergő
9. Pallovics László
10. Vörös Blanka Emma
11. Vörös Patrícia Ibolya

________________________________________________________________________________

7. osztály

Osztályfőnök: Váradi-Szabó Mónika

1. Bajusz Csaba
2. Baki Boglárka
3. Bakulár Alexandra Éva
4. Bátor Attila
5. Csóré Norman
6. Dencs Vanessza Vivien
7. Horváth Dorottya Aranka
8. Kamondi Brigitta
9. Kovács Kíra Karina
10. Kozma Dominika
11. Németh Vanessza Liliána
12. Novák József
13. Varga Fanni
14. Zsédely Péter

________________________________________________________________________________

8. osztály

Osztályfőnök: Mogyorósi Edina

1. Baranyai Adrienn
2. Burián Viktória
3. Dósai Dorina
4. Farkas Kitti
5. Horváth József
6. Jámbor Dóra Eszter
7. Kovács Adrián
8. Lakatos Valentin
9. Maczó Rodrigó
10. Rabi Martin
11. Széles Barnabás
12. Vörös Regina Roberta

_______________________________________________________________________________

2016/2017-es tanév

1. osztály

Osztályfőnök: Deák Andrea Kinga

1. Burai Bettina
2. Domán Ramóna
3. Fási Anna
4. Földesi Aliz Zsanett
5. Horváth Kinga Anett
6. Juhász László
7. Kálóczi Bence József
8. Kóti Alexa
9. Kovács Kevin
10. Kugli Zsolt
11. Lakatos Brigitta Mónika
12. Martinka Alexandra
13. Nagy Boglárka
14. Nyári Rómeó
15. Pintér Patrik István
16. Szabó Bernadett
17. Szabó Márk
18.Trescsik Ákos Péter

________________________________________________________________________________

2. osztály

Osztályfőnök: Hullámné Sarus Mónika

1. Bene-Doszpoly Kevin József
2. Buda Kata-Hanna
3. Dosztály Attila Gergő
4. Fésüs Hanna
5. György Kinga Hanna
6. Horváth Kristóf
7. Jónás Lorenzo Junior
8. Karvaji Róbert István
9. Kovács Levente Csaba
10. Kovács Valentin Attila
11. Kugli Anasztázia
12. Lakatos Amália Róza
13. Pelz Éva Amina
14. Rabi Lara
15. Ravasz Krisztián
16. Sárközi Zora
17. Tóth Evelin
18. Varga Gergő László
19. Vörös István József

________________________________________________________________________________

3. osztály

Osztályfőnök: Horváth Andrea

1. Bondár Szebasztián
2. Csikel Eszter
3. Hertlik Eliza Viktória
4. Horváth Csanád
5. Horváth Tímea Viktória
6. Lakatos Virág Mercédesz
7. Lauter Richárd Roland
8. Lukács Vanda Szonja
9. Rabi Bence
10. Széles Anna
11. Tóth Júlia
12. Turó Dominik
13. Üllei-Kovács Kíra
14. Zalka Dominik

________________________________________________________________________________

4. osztály

Osztályfőnök: Balázs Dóra

1. Bajusz Viktória
2. Bátor Andrea Viktória
3. Deák Zsombor
4. Horváth Richárd Tibor
5. Jankovics Dominika
6. Kiss Zsombor
7. Kóti Bence
8. Kun Zsóka Eszter
9. Lakatos Ákos
10. Lakatos Izabella
11. Lakatos Tibor Kevin
12. Nemes András Ádám
13. Novák Zsuzsanna
14. Nyári Jázmin Iringó
15. Szabó Lajos
16. Tóth Levente
17. Wágner Szabolcs
18. Zsédely Anna

________________________________________________________________________________

5. osztály

Osztályfőnök: Rabi Eleonóra

1. Bátor Barbara Alexandra
2. Bíró Dorka
3. Bondár Anasztázia Fruzsina
4. Burai Zoltán
5. Hollósi Márk
6. Mészáros Márk
7. Nyári Gergő
8. Pallovics László
9. Sarus Natália
10. Vörös Blanka Emma
11. Vörös Patrícia Ibolya

________________________________________________________________________________

6. osztály

Osztályfőnök: Váradi-Szabó Mónika

1. Babai Ottó
2. Baki Boglárka
3. Bakulár Alexandra Éva
4. Bátor Attila
5. Csóré Norman
6. Horváth Dorottya Aranka
7. Kamondi Brigitta
8. Kovács Kíra Karina
9. Kozma Dominika
10. Lakatos József
11. Németh Vanessza Liliána
12. Novák József
13. Varga Fanni
14. Zsédely Péter

________________________________________________________________________________

7. osztály

Osztályfőnök: Mogyorósi Edina

1. Bajusz Csaba
2. Baranyai Adrienn
3. Burián Viktória
4. Dencs Vanessza Vivien
5. Dósai Dorina
6. Farkas Kitti
7. Horváth József
8. Jámbor Dóra Eszter
9. Kovács Adrián
10. Lakatos Valentin
11. Maczó Rodrigó
12. Rabi Martin
13. Széles Barnabás
14. Vörös Regina Roberta

________________________________________________________________________________

8. osztály

Osztályfőnök: Peidlné Berta Henriette

1. Baki Bianka
2. Burai Vanessza
3. Burián Martin
4. Csóré Zoltán
5. Gaál Kármen
6. Horváth Aida Hajnalka
7. Horváth Krisztina Boglárka
8. Horváth Luca Hanna
9. Ihász Tamás Szebasztián
10. Karvaj Máté
11. Kiss Balázs
12. Kiss Patrícia
13. Kovács Adél Mercédesz
14. Kovács Benjámin
15. Lauter József László
16. Molnár Réka Virág
17. Nagy Tünde
18. Olexa Máté
19. Pál Péter
20. Répási Bence
21. Turó Anasztázia
22. Zsolnai Benjámin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hasznos linkek

Oktatási Hivatal

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Sulinet

Suliháló


 
 

 
Tárkány Község Általános Iskolájáért Közalapítvány

 

Kérjük támogassa iskolánkat adója
1 %-ával!

Adószámunk:

18609587-1-11